Mikro Rogainings 10,11.12.2022
10,11.12.2022
Sveikuļi
COK SILVA
Start:08:00:00
Sunset:15:46:00
Sunrise:08:55:00
3H
PlaceNRClassName Club Ctry MembersTime
Points
Penalty
Result Place in class
116V Krūšu Inspekcija LAT Guntis Šmaukstelis V LAT
2:56:16
106
0
106 V:1.
215V Kad dzīvot sagribas LAT Karlis Lauders V LAT
2:56:23
106
0
106 V:2.
36V BEZ STRESA LAT Viesturs Šlosbergs V LAT
2:55:38
73
0
73 V:3.
423V Ne jau atkal pa sniegu!? LAT Ainars Mankus V LAT
2:53:42
69
0
69 V:4.
53S anita LAT anita užule S LAT
2:59:52
68
0
68 S:1.
64X Astnieki LAT Jānis Kalniņš X LAT
Madara Apsalone X LAT
2:51:02
58
0
58 X:1.
733V TAKA LAT Pēteris Īvāns V LAT
2:58:17
49
0
49 V:5.
811V I-A LAT Ivars Adomens V LAT
2:38:56
47
0
47 V:6.
912S Ilze LAT Ilze Lapiņa S LAT
2:46:31
47
0
47 S:2.
1018S Latvietes LAT Santa Blūma S LAT
Lāsma Šlosberga S LAT
2:59:06
47
0
47 S:3.
1138V Viens pats LAT Ivars Plankais V LAT
2:49:23
44
0
44 V:7.
1224X New X LAT Andris Kikusts X LAT
Santa Kikuste X LAT
2:52:01
44
0
44 X:2.
1331V Slovāku kurmītis LAT Mārcis Laganovskis V LAT
Jānis Zvirgzds V LAT
2:44:35
43
0
43 V:8.
1440S KiKi LAT Kristīne Kadaša
2:48:00
43
0
43 S:4.
151V Agaris Latvia LAT Renārs Skudra V LAT
2:39:13
42
0
42 V:9.
168X Durbes bizoņi LAT Silvija Penkule X LAT
Māris Penkulis X LAT
2:59:34
42
0
42 X:3.
1710S ES LAT Zane Blumberga S LAT
2:31:39
36
0
36 S:5.
189S Dzintarlapsas LAT Ilze Krēmere S LAT
Ieva Simsone S LAT
2:46:47
35
0
35 S:6.
1919S Maldugunis LAT Natālija Joničenko S LAT
Raivita Birkentāla S LAT
2:49:34
33
0
33 S:7.
2026X RK Mītava LAT Mareks Bulkovskis X LAT
Edgars Rancāns X LAT
Aija Svikle X LAT
2:56:28
32
0
32 X:4.
2134V TB LAT Toms Bergmanis V LAT
2:49:17
31
0
31 V:10.
2235S Tukums I LAT Inese Purgaile S LAT
2:50:30
31
0
31 S:8.
2339S Žubes LAT Līga Šupstika S LAT
Valda Stova S LAT
2:58:45
31
0
31 S:9.
2429X Satelīti LAT Māris Jēkabsons X LAT
2:42:21
30
0
30 X:5.
2514S Inta LAT Inta Poriķe S LAT
2:34:00
29
0
29 S:10.
2630S Skaidrīte LAT Skaidrīte Otaņķe S LAT
2:56:20
29
0
29 S:11.
2741S Mudīte LAT Mudīte Šteina
2:58:09
29
0
29 S:12.
2817V Latvia TrailRace LAT Mārtiņš Freibergs V LAT
2:32:40
28
0
28 V:11.
2920V Marčello LAT Mārcis Gulbis V LAT
2:51:48
22
0
22 V:12.
3037S Velta LAT Velta Zjatkova S LAT
2:46:46
10
0
10 S:13.
3132S Sniega bridēji LAT Kristīne Antiņa X LAT
Reinis Legzdiņš X LAT
2:06:58
7
0
7 S:14.
3213V ind LAT Aldis Razgaila V LAT
2:15:43
7
0
7 V:13.
3328S Sandra un Inta LAT Sandra Krūze S LAT
Inta Vitauska S LAT
2:47:11
7
0
7 S:15.
-7V Cerams ka paspēsim. LAT Vladimirs Judins X LAT
Gints Konošonoks X LAT
3:00:13
65
0
LATE
-5V Auces aeroklubs LAT Vilnis Frišfelds V LAT
3:10:43
49
0
LATE
-22S Navigrācija LAT Aleksandra Fjodorova S LAT
3:13:36
35
0
LATE
-27V Ruksis LAT Ģirts Strujevičs V LAT
3:26:03
46
0
LATE

COK Silva Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2019 www.tak-soft.com