PIEJŪRAS ROGAININGS 2021 28.08.2021
28.08.2021
Apšuciems
COK SILVA
Start:11:00:00
Sunset:20:00:00
Sunrise:08:00:00
PIEJURA3H
PlaceNRClassName MembersTime
Points
Penalty
Result Place in class
1404WO3 AniMāra Māra Vilciņa S 38 LAT
Anita Užule S 38 LAT
2:56:57
54
0
54 WO3:1.
2501XO3 Saulkrasti Showel Racing Team Sniedze Brakovska S 40 LAT
Eduards Pāķis V 44 LAT
2:57:57
50
0
50 XO3:1.
3503XO3 Slapjās kājas Sandis Pētersons V 40 LAT
Daiga Kalnbērza S 39 LAT
2:47:15
44
0
44 XO3:2.
4504XO3 New X Andris Kikusts V 50 LAT
Santa Skribāne S 50 LAT
2:55:59
35
0
35 XO3:3.
54001FAMILY3 COK SILVA/LMC Rihards Akimovs V 42 LAT
Gustavs Akimovs V 10 LAT
3:02:31
38
-3
35 FAMILY3:1.
6402WO3 Maldugunis Natālija Joničenko S 53 LAT
Raivita Birkentāla S 50 LAT
2:59:00
31
0
31 WO3:2.
74002FAMILY3 Purgaiļi nepadosies Inese Purgaile S 64 LAT
Matīss Purgailis V 10 LAT
2:44:16
30
0
30 FAMILY3:2.
82507XO3 Zaķīši mežā Edgars Zaķis V 33 LAT
Ieva Zaķe S 33 LAT
2:54:06
29
0
29 XO3:4.
9405WO3 SPERĻUKS Guna Sarksņa S 46 LAT
Marta Sarksņa S 19 LAT
2:47:53
28
0
28 WO3:3.
10502XO3 EG Eva Dzene S 37 LAT
Ģirts Bogdanovs V 42 LAT
2:58:21
24
0
24 XO3:5.
11303MO3 Slapjais ūdens Artūrs Akmeņlauks V 27 LAT
Toms Liepa V 11 LAT
2:58:57
24
0
24 MO3:1.
12403WO3 BUTE AIVA TETERE S 52 LAT
ILZE BURTNIECE S 45 LAT
3:04:09
26
-5
21 WO3:4.
13304MO3 Vieni paši Aldis Razgaila V 54 LAT
Viitalii Iankovskii V 43 LAT
3:09:50
29
-10
19 MO3:2.
-302MO3 RK Mītava Mareks Bulkovskis V 38 LAT
2:47:18
41
0
OB
-505XO3 Važas Renāte Važa S 55 LAT
Atvars Važa V 54 LAT
0:00:00

W/D
VELO
PlaceNRClassName MembersTime
Points
Penalty
Result Place in class
11VELOMO Rīgas Dopings Raitis Muižnieks V 53 LAT
Kaspars Beitāns V 51 LAT
3:57:13
100
0
100 VELOMO:1.
2103VELOWO Piedzīvojumilv Līga Celiņa S 34 LAT
Mārīte Kājiņa S 46 LAT
3:51:37
83
0
83 VELOWO:1.
3202VELOXO Ai sūnu zaļais koši dzeltenais Ramona Poreitere S 16 LAT
Didzis Poreiters V 53 LAT
3:53:24
79
0
79 VELOXO:1.
44VELOMO Divi resnvēderi Kaspars Lipskis V 50 LAT
Rinolds Skirjus V 44 LAT
4:08:26
83
-9
74 VELOMO:2.
5101VELOWO Bites pie jūras Inga Vaļska S 48 LAT
Inguna Eglīte S 56 LAT
Aiga Strazdiņa S 43 LAT
Daiga Krūmiņa S 36 LAT
3:37:19
58
0
58 VELOWO:2.
6102VELOWO Sēņotājas Sandra Krūze S 58 LAT
Aija Krūze S 24 LAT
3:53:37
58
0
58 VELOWO:3.
73VELOMO Alberts un Kārlis Lauderi Kārlis Lauders V 33 LAT
Alberts Lauders V 6 LAT
3:51:15
56
0
56 VELOMO:3.
8201VELOXO GD Gints Skribāns V 48 LAT
Dace Kaļķe S 48 LAT
3:45:57
55
0
55 VELOXO:2.
-8VELOMO Effic Velo Arnis Mežeriņš V 41 LAT
4:01:24
90
-2
OB
-9VELOMO Inerce Aldis Sarksņa V 45 LAT
4:01:27
85
-2
OB
-6VELOMO Valdis Valdis Kokorišs V 57 LAT
4:08:12
98
-9
OB
PIEJURA6H
PlaceNRClassName MembersTime
Points
Penalty
Result Place in class
12601MV6 Lieliskie Ainārs Grīnvalds 45
Harijs Meiers 46
5:53:28
103
0
103 MV6:1.
22603MV6 Resnie putni Edgars Puķītis V 44 LAT
Edgars Rumba V 49 LAT
5:54:11
100
0
100 MV6:2.
32806XV6 Feel the motion A. Grasis
A. Šapovalova
5:48:13
98
0
98 XV6:1.
42303MO6 Latvia TrailRace & Co Mārtiņš Freibergs V 37 LAT
Ivars Adomens V 47 LAT
5:51:29
94
0
94 MO6:1.
52811XV6 Jauna riepa Zane Gruberte S 47 LAT
Guntars Žilinskis V 40 LAT
5:57:00
94
0
94 XV6:2.
62901MSV6 Vecbrāļi Guntis Dude V 61 LAT
Viesturs Dude V 59 LAT
5:47:42
93
0
93 MSV6:1.
72703WV6 Dzintars matos Gunta Brazauska
Kristīne Kadaša
5:49:21
93
0
93 WV6:1.
82813XV6 Amber Race Baiba Močāne S 42 LAT
Jānis Kukks V 42 LAT
5:54:52
93
0
93 XV6:3.
92803XV6 TAKA Pēteris Īvāns V 54 LAT
Dace Traniņa S 42 LAT
5:57:18
93
0
93 XV6:4.
102810XV6 I un A Ivars Žagars V 50 LAT
Astra Šauere S 46 LAT
5:49:18
92
0
92 XV6:5.
112506XO6 Dzegužkalna alpīnisti Jānis Actiņš V 48 LAT
Elīza Anna Actiņa S 23 LAT
6:09:26
100
-10
90 XO6:1.
122808XV6 Bi & Bu Ingus Grasis V 49 LAT
Signe Grase S 46 LAT
5:58:36
89
0
89 XV6:6.
132001MJ6 Latvju dēli Tomass Neuss-Lucs V 21 LAT
Tomass Reinis Tīss V 20 LAT
5:57:12
86
0
86 MJ6:1.
142701WV6 Dzintarlapsas Ilze Krēmere S 44 LAT
Ieva Simsone S 45 LAT
5:56:23
85
0
85 WV6:2.
152602MV6 Rs Zigmars Pujats
A. Rudzitis
J. Slesers
5:52:14
84
0
84 MV6:3.
162704WV6 Daivas Dace Ikšele S 54 LAT
Aiva Skopāne S 52 LAT
5:56:50
82
0
82 WV6:3.
173101XSV6 Kreisā un Alnis brīvsolī Inta Poriķe S 57 LAT
Ilmārs Dukulis V 56 LAT
5:56:53
82
0
82 XSV6:1.
182807XV6 Kopā bez stresa L. Šlosberga
V. Šlosbergs
S. Blūma
R. Skudra
5:58:32
82
0
82 XV6:7.
192502XO6 Čubīši Inga Prule-Munda S 36 LAT
Edgars Prulis-Munda V 37 LAT
5:57:18
81
0
81 XO6:2.
202201XJ6 Krēmerbērni Elīna Krēmere S 20 LAT
Krišjānis Krēmers V 16 LAT
5:55:52
79
0
79 XJ6:1.
212809XV6 Salaspils Zīriņi V. Puriņš
I. Puriņa
5:49:06
77
0
77 XV6:8.
222801XV6 Pārdaugavas dzintars Ilze Zvirbule S 45 LAT
Džeralds Troms V 50 LAT
5:44:08
71
0
71 XV6:9.
232406WO6 Zaļais mežs Ieva Grauduma S 29 LAT
Dace Blese S 36 LAT
5:45:00
70
0
70 WO6:1.
242304MO6 Pūpēži Leons Mednis V 42 LAT
Raimonds Bricis V 39 LAT
5:59:50
70
0
70 MO6:2.
252805XV6 Krones iela Linda Rožkalna S 54 LAT
Aivars Rožkalns V 54 LAT
6:02:19
73
-3
70 XV6:10.
262402WO6 Kas meklē, tas atrod! Kristīna Ēce S 48 LAT
Zita Grante S 43 LAT
Naomi Oppeneer S 26 LAT
5:53:50
68
0
68 WO6:2.
272302MO6 Čehu kurmītis Jānis Zvirgzds V 49 LAT
Mārcis Laganovskis V 39 LAT
5:32:07
65
0
65 MO6:3.
282501XO6 Parents of Grumpy Kittens Arkādijs Šišlovs V 42 LAT
Jekaterina Dmitrijeva S 39 LAT
5:52:26
65
0
65 XO6:3.
293403XUV6 EŽI Ilga Elksnīte S 68 LAT
Andris Elksnītis V 68 LAT
5:50:21
62
0
62 XUV6:1.
302802XV6 Marinē 2-tā Māris Siliņš V 48 LAT
Inese Kantore Kantore S 45 LAT
5:51:19
62
0
62 XV6:11.
313104XSV6 Mona-X Pēteris Zariņš V 60 LAT
Baiba Ozola S 56 LAT
6:07:23
70
-8
62 XSV6:2.
322604MV6 Zaļie gurķi Andris Jākobsons V 40 LAT
Ints Jākobsons V 61 LAT
5:54:08
60
0
60 MV6:4.
332301MO6 Galma Āpši Jānis Bidiņš V 35 LAT
Lauris Šēls V 35 LAT
6:06:25
67
-7
60 MO6:4.
343102XSV6 Sēņotāji Ivars Plankais V 57 LAT
Maija Plankais S 55 LAT
Inese Zalkovska S 55 LAT
5:30:49
59
0
59 XSV6:3.
352403WO6 Divas Bekas Evita Kļaviņa S 41 LAT
Evija Dzvinko S 34 LAT
5:56:05
59
0
59 WO6:3.
363001WSV6 AR Andra Melbarde S 64 LAT
Renate Kokorevica S 62 LAT
5:39:20
58
0
58 WSV6:1.
373902FAMILY6 Purva bridēji Mārtiņš Čablis V 10 LAT
Baiba Nummure S 44 LAT
Nauris Čablis V 48 LAT
5:42:25
58
0
58 FAMILY6:1.
382804XV6 Marmotes Inese Rudzīte S 48 LAT
Guntars Vība V 53 LAT
5:42:38
55
0
55 XV6:12.
392404WO6 RogViLa Vija Elstiņa S 38 LAT
Laura Bušunova S 39 LAT
6:16:29
70
-17
53 WO6:4.
403103XSV6 Meža velni Valdis Groza V 59 LAT
Astrīda Semjonova S 66 LAT
6:03:42
56
-4
52 XSV6:4.
413201MUV6 KALNIEŠI Arvīds Teteris V 80 LAT
Miervaldis Bušs V 69 LAT
6:01:40
53
-2
51 MUV6:1.
422902MSV6 ARVADARA Arnis Vanags V 61 LAT
Dainis Ragovskis V 59 LAT
5:39:12
49
0
49 MSV6:2.
433301WUV6 LIGINTA Inta Tabaka S 67 LAT
Ligita Indriksone S 65 LAT
5:32:10
48
0
48 WUV6:1.
442812XV6 Tievētāju lazanja Dace Peiseniece S 48 LAT
Ilze Kalve S 47 LAT
Valdis Peisenieks V 54 LAT
6:00:41
48
-1
47 XV6:13.
452202XJ6 Odisejs Laura Antāne S 20 LAT
Tomass Žeimunds V 19 LAT
5:49:07
46
0
46 XJ6:2.
462702WV6 Hiperbolas Agnese Zaķe S 41 LAT
Līga Sproģe S 41 LAT
5:55:18
44
0
44 WV6:4.
472405WO6 Pumpermiķelis Renāte Balana S 30 LAT
Maira Balana S 52 LAT
6:04:27
48
-5
43 WO6:5.
483406XUV6 Amatas_Kurmis Viesturs Ziediņš 66
Gunta Lebedoka 67
5:47:15
40
0
40 XUV6:2.
493401XUV6 DO Oskars Zīds V 73 LAT
Daina Celma-Zīda S 71 LAT
5:30:37
38
0
38 XUV6:3.
502101WJ6 cerams nepazudīsim Kristiāna Zukule S 16 LAT
Jasmīne Ļisova S 14 LAT
6:04:18
35
-5
30 WJ6:1.
513903FAMILY6 Rs2 Elīza Šlesere S 11 LAT
Daiga Šlesere S 50 LAT
4:15:49
26
0
26 FAMILY6:2.
-3302WUV6 Velmara Māra Bolšteina S 77 LAT
Velta Zjatkova S 82 LAT
6:30:36
55
0
LATE

COK Silva Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2019 www.tak-soft.com