Mikro Rogainings 2020 2.karta 01.02.2020
01.02.2020
Sveikuli
COK SILVA
Start:10:00:00
Sunset:20:00:00
Sunrise:08:00:00
ROGAIN
PlaceNRClassName Ctry MembersTime
Points
Penalty
Result Place in class
110V40+ Briksnis LAT Janis Kruminš LAT
2:36:35
90
0
90 V40+:1.
231V18+ Laid mums tur laim? diet LAT Zigmunds Bibers LAT
Alberts Jasans LAT
2:49:23
90
0
90 V18+:1.
34V40+ B3 LAT Martinš Godinš LAT
2:56:56
83
0
83 V40+:2.
47V40+ BEZ STRESA LAT Viesturs Šlosbergs LAT
2:56:01
77
0
77 V40+:3.
564S40+ Anita Anita Liepina
2:55:54
69
0
69 S40+:1.
642V40+ Pa malinu pa malinu! LAT Andris Leja LAT
2:38:01
66
0
66 V40+:4.
75S40+ B3 Ieva LAT Ieva Godina LAT
2:57:17
63
0
63 S40+:2.
825S18+ Ilze LAT Ilze Cahrausa LAT
2:52:00
62
0
62 S18+:1.
935X18+ Maizes garoza LAT Imants Garoza LAT
Ruta Liene Garoza-Pu??ne LAT
2:53:34
62
0
62 X18+:1.
103V40+ ASIE PIPARI LAT Guntis Vitolnieks LAT
Harijs Lacars LAT
Ilmars Kaulakans LAT
2:49:01
54
0
54 V40+:5.
1138S40+ Mjaumjau LAT Jolanta Bura LAT
2:55:05
53
0
53 S40+:3.
1243V40+ Peteris LAT P?teris Drukis LAT
2:47:04
49
0
49 V40+:6.
1352X18+ Smarde Active LAT Dagnis Kjahjars LAT
Sabine Kjahjare LAT
2:59:55
48
0
48 X18+:2.
1430X18+ KM Building LAT Gatis ?irka LAT
Agnese ?irka LAT
2:56:03
47
0
47 X18+:3.
1566X40+ Divi Turki Odeta Turka
Janis Turks
2:48:18
45
0
45 X40+:1.
1645X18+ Pitagora slapjas bikses LAT Mikelis Zumbergs LAT
Dace Linde LAT
2:56:54
45
0
45 X18+:4.
171V18+ ""Gulbju ezers"" LAT Marcis Gulbis LAT
Mareks Gulbis LAT
2:59:22
41
0
41 V18+:2.
1817X40+ Durbes bizoni LAT Silvija Penkule LAT
Maris Penkulis LAT
2:54:53
40
0
40 X40+:2.
1921V40+ Girts LAT Girts Strujevics LAT
2:35:59
39
0
39 V40+:7.
209V18+ Brali Raini LAT Gints Antinš LAT
2:44:56
39
0
39 V18+:3.
2122X40+ Have a good time! LAT Anžela Šapovalova LAT
2:22:47
37
0
37 X40+:3.
2229X18+ Kelmeri LAT Ilmars Kelmers LAT
Simona Kelmere LAT
2:59:35
35
0
35 X18+:5.
2313V18+ Cikstuli LAT Janis Folkbergs LAT
Matiss Skudra LAT
2:43:07
34
0
34 V18+:4.
2424S40+ Ildze LAT Ildze Straume LAT
2:44:53
34
0
34 S40+:4.
2528S40+ Kas mekle ,tas atrod! LAT Kristina Ece LAT
Sandra Zvirgzdina LAT
2:53:40
34
0
34 S40+:5.
2654S40+ Tukums1 LAT Inese Purgaile LAT
2:54:45
34
0
34 S40+:6.
2732S40+ Latvietes LAT Santa Bluma LAT
Lasma Šlosberga LAT
2:55:16
33
0
33 S40+:7.
28100X40+ Kaimini Santa Skribane
Gints Skribans
2:50:19
31
0
31 X40+:4.
2950V40+ Seme LAT Dainis Kreicbergs LAT
2:49:03
30
0
30 V40+:8.
3058X40+ Vejiem lidzi LAT Gints Mikelsons LAT
Aija Mikelsone LAT
2:51:31
30
0
30 X40+:5.
3120V40+ Ezera iela LAT Maksims Petrovs LAT
2:57:47
30
0
30 V40+:9.
3248X40+ Sapnu komanda. LAT Ilze Sausina LAT
Janis Rudevics LAT
2:44:21
28
0
28 X40+:6.
3344V40+ Piekuni meža LAT Janis Smilgainis LAT
Roberts Smilgainis LAT
2:57:25
24
0
24 V40+:10.
3456S40+ VelmaraM LAT Mara Bolšteina LAT
2:24:24
22
0
22 S40+:8.
3526V40+ J?rkalne LAT Arvids Teteris LAT
2:55:22
20
0
20 V40+:11.
3614S18+ Divi vien? LAT Aija Kruze LAT
2:49:33
19
0
19 S18+:2.
3746S40+ Sandra LAT Sandra Kruze LAT
2:57:42
19
0
19 S40+:9.
3815S18+ Dullas vaveres LAT Gunita Kodolina LAT
Zane Pai?e LAT
2:23:55
18
0
18 S18+:3.
3949X40+ sateliti LAT inguna leiškalne LAT
2:19:25
16
0
16 X40+:7.
4016S40+ Dundurza?i LAT Anita Dundure LAT
Zanda Zeltza?e LAT
2:20:22
14
0
14 S40+:10.
4157S40+ VELTA LAT Velta Zjatkova LAT
2:10:52
12
0
12 S40+:11.
4233S18+ Lauma LAT Lauma Beikmane LAT
1:22:25
10
0
10 S18+:4.
4347S40+ Sanita LAT Sanita Beikmane LAT
1:22:43
10
0
10 S40+:12.
4427S18+ Kandavnieki LAT Valda Stova LAT
Liga Šupstika LAT
2:16:03
10
0
10 S18+:5.
4511X40+ Brunurupuci LAT Egils Ancans LAT
Sandra Ancane LAT
2:08:36
7
0
7 X40+:8.
462S40+ 6. februaris LAT Dace Zigerte LAT
Dace Vevere LAT
2:27:23
7
0
7 S40+:13.
4755S40+ Turpin?jums sekos LAT Inta Vitauska LAT
2:56:02
7
0
7 S40+:14.
48101VJ TEST TEST test
0:05:15
3
0
3 VJ:1.
-63S40+ Zane LAT Zane Blumberga LAT
3:00:49
25
0
LATE
-68S18+ Kristine Kristine Kadase
3:00:49
50
0
LATE
-62V40+ ZAJEC LAT Juris Klavins LAT
3:01:22
63
0
LATE
-37V40+ Maris LAT Maris Otankis LAT
3:01:54
26
0
LATE
-41S18+ Ozolnieku zeltenes LAT Linda Krumina LAT
Zane Dzirkale LAT
3:01:54
63
0
LATE
-23S40+ HO-HO LAT Andra Melbarde LAT
Izolde JUmare LAT
3:01:59
22
0
LATE
-51S40+ Skaidrite Otanke LAT Skaidrite Otanke LAT
3:02:02
26
0
LATE
-60V40+ Viens pats LAT Aleksandrs Ta LAT
3:02:07
53
0
LATE
-61V18+ Viens pats meža LAT Edgars Zakis LAT
3:02:19
56
0
LATE
-34V18+ Legs Miserables LAT Toms Biders LAT
Aigars Cibulskis LAT
3:03:34
69
0
LATE
-36X40+ Marini 2-ta LAT Inese Kantore LAT
Maris Silinš LAT
3:03:38
34
0
LATE
-67S18+ Pastaidzina Una Kundrate
Ieva Bernauska
3:04:22
23
0
LATE
-53S40+ SNV LAT Dace Gaigala LAT
3:04:47
59
0
LATE
-39V18+ Nav svarigi LAT Karlis Jurševics LAT
Martinš Sergejevs LAT
3:04:59
59
0
LATE
-12S18+ Ciku caku LAT Aija Dalina LAT
Poplavska Poplavska LAT
3:06:09
42
0
LATE
-40V40+ okzk LAT Aigars Varna LAT
3:06:34
74
0
LATE
-19S18+ Ex Gailes LAT Inga Gaile - Brence LAT
Anita Tomsone LAT
Ligija Cirule
3:07:07
26
0
LATE
-18S40+ ES LAT Inta Porike LAT
3:07:20
39
0
LATE
-59S40+ Vesa miera LAT Jolanta Galzone LAT
3:17:24
30
0
LATE
-6X18+ Bella Ciao LAT Gatis Gersons LAT
Ieva Ziemele LAT
3:19:13
54
0
LATE
-65V40+ Ingus Ingus Portnajs
3:27:54
76
0
LATE
-8V40+ Bond007 LAT Jevgenijs Bondins LAT
0:00:00

DNS

COK Silva Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2019 www.tak-soft.com