Pirms starta informācija

Pirms starta informācija

Sacensību centrs: Šlokenbekas muižas ansamblis, Smārdes pagasts, Milzkalne.

Koordinātes: GPS 56.9760160 23.2261073

Sacensību centra plāns: ROGAININGS -plāns

Karte: Sacensību karte (A2 formāts) iespiesta uz mitrumizturīga papīra, papildus aizsardzība pret mitrumu NAV nepieciešama; Mērogs 1:20 000; H-5m.                       

Sacensību apvidus:

Rajonā ir sastopami skaisti boreāli meži, plaši dažāda vecuma izcirtumi, plašs meža ceļu un stigu tīkls, daudz purvu, daudz slēgtu teritoriju, daudz dažāda augstuma pauguri, upe, kura ir šķērsojama pa bebru nogāztiem kokiem vai brienot. Teritorijā ir vairākas šosejas ar vidēju satiksmes intensitāti, nelielas apdzīvotas vietas. Iespējami kartē neuzrādīti jauni izcirtumi.

Dabas aizsardzības pārvalde informē, ka rogaininga apvidū ir vairākas īpaši aizsargājamas dabas teritorijas un mikroliegumi, ir putnu ligzdošanas sezona, tādēļ to aizsardzībai jāievēro kartē atzīmētās aizliegtās teritorijas.

Sacensību laikā satiksme netiek ierobežota, tāpēc dalībnieki paši ir atbildīgi par satiksmes drošības noteikumu ievērošanu. Nešķērsot ganības, apstrādātus laukus, kapsētas. Teritorijas, kas iesvītrotas ar sarkanu, šķērsot aizliegts.

Sacensību apvidū ir izvietoti 3 dzeršanas punkti, kuros būs pieejams ūdens, tradicionālas un veģetāras uzkodas.

Sacensību centrs:       Automašīnas novietot ievērojot organizatoru norādījumus. Sacensību centrs izvietots Šlokenbekas muižas kompleksa pagalmā. Pieejamais serviss: tualetes, nojumes ēdināšanai un distances plānošanai. Reģistrācija, karšu izdalīšana, rezultātu nolasīšana un apbalvošana muižas pagalmā. Tiks nodrošināta mantu un atslēgu glabātuve, pirmā palīdzība, darbosies kafejnīca, sporta apģērbu un pārtikas tirdzniecība (OS veikals). Iespēju robežās tiks nodrošināta atklātā duša.

Papildus: Reģistrējoties dalībnieki saņem komandas aploksni ar Šlokenbekas rogaininga suvenīru katram dalībniekam, dalībnieku numuriem, saspraužamām adatām, īrētām SI kartēm, SI karšu stiprinājumiem – plastikāta aprocēm, reklāmas materiāliem, brokastu un pēcfiniša ēdināšanas taloniem, izņemot Tautas grupu.

Karšu saņemšana atsevišķi pa distancēm notiek vienlaicīgi katras distances (izņemot Tautas grupai), komandas pārstāvim saņemot karšu komplektu. Komandai jābūt reģistrētai sacensībām, t.i. ar redzamu (piestiprinātu) sacensību numuru. Karšu komplekti ir izvietoti komandu numuru augošā secībā. 8h distanču komandām būs iespēja saņemt papildus karti plānošanai.

Rogaininga dalībnieku bērnu reģistrācija pieskatīšanai – pie reģistrācijas personāla.

Brokastis (auzu pārslu biezputra, kakao, tēja) 8 h dalībniekiem pieejamas laikā no 8.30-10.30.

Pirms starta uzkodas 4h dalībniekiem- laikā no 11.30-13.30

Pēc finiša ēdināšana: sākot ar 17.30.

Dalībnieki patstāvīgi piestiprina SI kartes, izņemot MO8 un WO8 komandu dalībniekus, kas īrē SI kartes.

SI aproces ir mitrumizturīgas un tās nav atļauts aplīmēt ar līmlentu.

Pirms ieejas starta zonā- SI kartes notīrīt CLEAR stacijā.

Ieejot starta zonā, uzrādīt SI aproci un  veikt starta zonas atzīmi CHECK. Kopējais Starts pēc signāla.

Stacijas tiks ieslēgtas bezkontakta režīmā!

Uzmanību SIAC lietotājiem: Iespējama situācija, ka pirmajam dalībniekam “jāpamodina” meža stacijas bezkontakta sistēmas iedarbināšanai.

Pēc katras apbalvošanas- izloze klātesošajiem 8h un 4h distanču dalībniekiem.

Izlozēs balvas no: Taku skriešanas seriāla Stirnubuks.lv; Brīvības rogainings; Šlokenbekas muiža.

Dalībnieki paši ir atbildīgi par savu veselības stāvokli. Jauniešiem līdz 18 gadu vecumam par veselības stāvokli atbildīgi vecāki, aizbildņi vai treneri.

 

+371 29267142 ir telefona Nr. uz kuru zvanīt, ja esot distancē rodas krīzes situācija.

 

Tā kā 8h un 4h distanču komandām starta laiki ir atšķirīgi organizatori aicina visus dalībniekus ievērot godīgas spēles principu un neradīt iespēju 4h sacensību dalībniekiem iepazīties ar sacensību karti pirms tām paredzētā karšu izdales brīža (13.00).

 

Veiksmi distancē!