Pirms starta informācija

Pirms starta informācija

Sacensību centrs: LVM meža ceļa gals netālu no Apšuciema (Tukuma novads), braucot pa Silu ceļu. Marķējums (ar orientēšanās prizmām) no Tukums-Apšuciems un Tukums-Engure šosejām. https://balticmaps.eu/lv/c___57.052961-23.271252-14/f___p-pTve+XfYt5/fmob___p-2588788.19,7771251.84/bl___cl

Karte: Sacensību karte (A2 formāts) iespiesta uz mitrumizturīga papīra, papildus aizsardzība pret mitrumu NAV nepieciešama; Mērogs 1:20 000; H-4m, KP skaits distancē- 36; Vērtības: 3-7. Izvēloties apmeklēt visus KP, attālums starp tiem gaisa līnijās- 44 km; Leģendas ir uz kartes un būs saņemamas atsevišķi.                       

Sacensību apvidus:

Kartes līdzenajā (piejūras) daļā- priežu sils, kāpas, purvainas platības, pārpurvojušies krūmāji, stigas- gan labi redzamas, gan ļoti aizaugušas.

Kartes daļā ar izteiktu reljefu- skaisti priežu meži, ezeriņi, izcirtumi, dažādu vecumu jaunaudzes, daudz nelielu un lielāku purviņu.

Ir ļoti salijis, līdz ar ko ir augsts ūdens līmenis purvos un grāvjos, izbraukātajās stigās. Samērā labs ceļu tīkls. Daudz taciņu Teritoriju apdzīvo daudz meža zvēru, kuriem ir mazuļi. Šajā teritorijā ir sastapti aļņi, mežacūkas, stirnas, vilki un 2020. gadā redzēts lācis.

Aizliegtās teritorijas, kuras šķērsot ir aizliegts: māju pagalmi, apstrādāti lauki, dārzi, kapi, sarkansvītraini iekrāsotās īpaši aizsargātās dabas teritorijas.  Sacensību rajons daļēji (kartes A pusē) pārklājas ar Ķemeru nacionālo parku.

Sacensību rajonu šķērso vairākas šosejas ar vidēji intensīvu kustību.

Iespējami kartē neuzrādīti jauni izcirtumi.

Dabas aizsardzības pārvalde informē, ka rogaininga apvidū ir vairākas īpaši aizsargājamas dabas teritorijas un mikroliegumi,  tādēļ to aizsardzībai jāievēro kartē atzīmētās aizliegtās teritorijas.

Sacensību apvidū ir izvietots 1 dzeršanas punkts, kurā būs pieejams ūdens, tradicionālas un veģetāras uzkodas.

Sacensību centrs:      Automašīnu novietojums pie sacensību- tikai ceļa vienā pusē. Pieejamais serviss: tualetes, nojumes ēdināšanai un distances plānošanai (ierobežotā skaitā). Reģistrācija, karšu izdalīšana, rezultātu nolasīšana un apbalvošana āra apstākļos. Tiks nodrošināta  atslēgu glabātuve.

Papildus: Reģistrējoties dalībnieki saņem komandas aploksni ar rogaininga suvenīru katram dalībniekam, dalībnieku numuriem, saspraužamām adatām, SIAC ar auduma aprocēm.

Karšu saņemšana notiek visām grupām vienlaicīgi, komandas pārstāvim paņemot karšu komplektu atbilstoši komandas dalībnieku skaitam. Komandai jābūt reģistrētai sacensībām, t.i. ar redzamu (piestiprinātu) sacensību numuru. Komandām būs iespēja saņemt papildus karti plānošanai.

Sacensību programma

no 8.30 dalībnieku reģistrācija sacensību centrā,

no 8.30 līdz 11.00 Brokastis sacensību dalībniekiem (auzu pārslu putra, ievārījums, Milzu brokastu pārslas, kakao, tēja)

10.00   karšu izsniegšana,

11.00   kopējs starts visām grupām6 h distancē,

11:30     Kopējs starts velo rogainingā 4h

12.00     kopējs starts  visām grupām 3h distancē,

15.00     finišs 3h distancēm,

15.30 finiša slēgšana 3h distancei

15.30     finišs 4h velo distancei

16.00 finiša slēgšana 4h velo distancei

16.00 Apbalvošana 3h distancei

16.30 Apbalvošana 4h velo distancei

17.00     finišs 6h distancei

17.30 finiša slēgšana 6h distancei

18.00 Apbalvošana 6h distancei

Dalībnieki patstāvīgi piestiprina SI kartes

Pirms ieejas starta zonā- SI kartes notīrīt CLEAR stacijā.

Ieejot starta zonā, uzrādīt SI aproci un  veikt starta zonas atzīmi CHECK. Kopējais Starts pēc signāla.

Stacijas strādās bezkontakta režīmā, izņemot, ja Jūs esat pirmais dalībnieks, kurš vēlas atzīmēties šajā stacijā.

Uzmanību SIAC lietotājiem: Iespējama situācija, ka pirmajam dalībniekam “jāpamodina” meža stacijas bezkontakta sistēmas iedarbināšanai.

Dalībnieki paši ir atbildīgi par savu veselības stāvokli. Jauniešiem līdz 18 gadu vecumam par veselības stāvokli atbildīgi vecāki, aizbildņi vai treneri.

+371 29267142 ir telefona Nr. uz kuru zvanīt, ja esot distancē rodas krīzes situācija.

 

Veiksmi distancē!