Mūsu sasniegumi

2017.gads

  1. Anna Eleonora Freimane (S20) – Baltijas Čempionāts orientēšanās stafetē      2.vieta, Latvijas Čempionāts orientēšanās garā distance 2.vieta,– Latvijas Čempionāts orientēšanās sprintā 2.vieta

2. Ruslans Gelbis (V21) Latvijas Čempionāts orientēšanās sprintā 1. vieta

3. Helmuts Lukačovs (V65) Latvijas Čempionāts orientēšanās sprintā 1. vieta

Helmuts

4. Arvis Gelbis (V21)- Latvijas Čempionāts orientēšanās sprintā 2. vieta

2016. gads

  1. Anna Eleonora Freimane (S20) – Baltijas Čempionāts orientēšanās stafetē      1.vieta,

2. Harijs Lācars (V55)- Eiropas čempionāts rogainingā (MSV grupā)  2.vieta

  • Latvijas Čempionāts rogainingā (MSV grupā)   1. vieta
  • Latvijas čempionāts orientēšanās vidējā distance 2.vieta
  • Latvijas Čempionāts ziemas orientēšanās vidējā distance      2. vieta,
  • Latvijas Čempionāts ziemas orientēšanās sprintā 3.vieta

 

3.Māris Freimanis (V21A)- Latvijas čempionāts orientēšanās garajā distancē   1.vieta,

  • Latvijas čempionāts orientēšanās vidējā distancē 1.vieta

4. Anita Liepiņa (S50)- Latvijas Čempionāts rogainingā (WO grupā)                        1.vieta

5. Helmuts Lukačovs (V65)- Latvijas Čempionāts orientēšanās sprintā                    2.vieta,

2015. gads

  1. Anita Liepiņa (S45)– Eiropas Čempionāts rogainingā ( XO un XV gr.)                 1. vieta,
  1. Anna Eleonora Freimane (S18) – Latvijas Čempionāts orientēšanās garajā distancē         1. vieta,

– Latvijas Čempionāts orientēšanās vidējā distancē          1. vieta,

– Latvijas Čempionāts orientēšanās maratonā                 2. vieta,

– Latvijas Čempionāts orientēšanās sprintā                     2. vieta,

Latvijas kausa orientēšanās sportā S18 grupā ieguvēja

3. Harijs Lācars (V55) – Latvijas Čempionāts rogainingā (MSV grupā)       1.vieta

Latvijas Čempionāts orientēšanās maratonā                      2.vieta,

  1. Ilmārs Kaulakāns (V60) – Latvijas Čempionāts rogainingā (MSV grupā)    1. vieta
  2. Beata Freimane (S195)    -Latvijas Čempionāts orientēšanās stafetē  2. vieta
  3.       Vija Ieva Lauva(S195)- Latvijas Čempionāts orientēšanās stafetē   2.vieta
  4. Marga Jēkabsone – (S195) Latvijas Čempionāts orientēšanās stafetē 2.vieta  
  5.  Ralfs Potkins, Sandis Skribāns, Matīss Beikmanis  3. vieta “Tērvetes kausa 2015” stafetes sacensībās
  6. Ilmārs Kaulakāns, Zigfrīds Freimanis un Harijs Lācars  1. vieta “Tērvetes kausa 2015” stafetes sacensībās