Mūsu sasniegumi

2016. gads

  1. Anna Eleonora Freimane (S20) – Baltijas Čempionāts orientēšanās stafetē      1.vieta,

Anna Eleonora

2. Harijs Lācars (V55)- Eiropas čempionāts rogainingā (MSV grupā)  2.vieta

 

  • Latvijas Čempionāts rogainingā (MSV grupā)   1. vieta
  • Latvijas čempionāts orientēšanās vidējā distance 2.vieta
  • Latvijas Čempionāts ziemas orientēšanās vidējā distance      2. vieta,
  • Latvijas Čempionāts ziemas orientēšanās sprintā                    3.vietaHarijs -2.vieta3. Māris Freimanis (V21A)- Latvijas čempionāts orientēšanās garajā distancē   1.vieta,
  • Latvijas čempionāts orientēšanās vidējā distancē 1.vieta

Māris-KP-2016

4. Anita Liepiņa (S50)- Latvijas Čempionāts rogainingā (WO grupā)                        1.vieta

anita-liepina_02

5.Helmuts Lukačovs (V65)- Latvijas Čempionāts orientēšanās sprintā                    2.vieta,

Helmuts

2015. gads

  1. Anita Liepiņa (S45)– Eiropas Čempionāts rogainingā ( XO un XV gr.)                 1. vieta,
  1. Anna Eleonora Freimane (S18) – Latvijas Čempionāts orientēšanās garajā distancē         1. vieta,

– Latvijas Čempionāts orientēšanās vidējā distancē          1. vieta,

– Latvijas Čempionāts orientēšanās maratonā                 2. vieta,

– Latvijas Čempionāts orientēšanās sprintā                     2. vieta,

Latvijas kausa orientēšanās sportā S18 grupā ieguvēja

3. Harijs Lācars (V55) – Latvijas Čempionāts rogainingā (MSV grupā)       1.vieta

Latvijas Čempionāts orientēšanās maratonā                      2.vieta,

  1. Ilmārs Kaulakāns (V60) – Latvijas Čempionāts rogainingā (MSV grupā)    1. vieta
  2. Beata Freimane (S195)                                                                                              tita-2015       -Latvijas Čempionāts orientēšanās stafetē  2. vieta
  3.       Vija Ieva Lauva(S195)                                                                                         Vija Ieva        – Latvijas Čempionāts orientēšanās stafetē   2.vieta
  4. Marga Jēkabsone – (S195) Latvijas Čempionāts orientēšanās stafetē 2.vieta  SAMSUNG CAMERA PICTURES
  5. tērvetes kauss 3.vieta Ralfs Potkins, Sandis Skribāns, Matīss Beikmanis  3. vieta “Tērvetes kausa 2015” stafetes sacensībās
  6. tērvetes kauss 1.vietaIlmārs Kaulakāns, Zigfrīds Freimanis un Harijs Lācars  1. vieta “Tērvetes kausa 2015” stafetes sacensībās